Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2017 » Березень » 21 » Оголошення
01:33
Оголошення

Заліщицька районна рада оголошує конкурс щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, а саме:

                                                                                        
• Нежитлове приміщення (автогараж) площею 37,5 кв. м за адресою: м. Заліщики, вул. Ольжича,5А/7

• Нежитлове приміщення (автогараж) площею 21,0 кв. м за адресою: м. Заліщики, вул. Ольжича, 5А/1

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для приватизації шляхом продажу за конкурсом.

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Заліщицького району, затвердженого рішенням районної ради від 08 жовтня 2010 року № 451.

До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі».

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі є наявність: відповідної кваліфікації стосовно оцінки обєкта оцінки; досвіду  суб’єкта оціночної діяльності у провенденні оцінки майна.

Для участі у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності, суб’єкти оціночної діяльності подають заяву на участь у конкурсі; копію установчого документа претендента; копію кваліфікаційного документа оцінювача; копію Сертифіката субєкта оціночної діяльності.

Конкурсна пропозиція претендента на об’єкт подається окремо у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт . На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта, на який подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта господарювання, який подає заяву.

Місце знаходження комісії та робочої групи: м. Заліщики, вул. Ст.Бандери,15Б,  3-й поверх, каб. 39., тел. 2-11-31, 2-17-99.

Заяви на участь у конкурсі приймаються по 31 березня 2017року

Конкурс відбудеться 11 квітня 2017 року о 10.00 за адресою: м. Заліщики, вул. Ст. Бандери, 15Б, 3 – й поверх, каб. 39.

Телефон для довідок: 03554 (2-17-99).

 

Голова районної ради                                             І.П.ДРОЗД

Переглядів: 429 | Додав: Рада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31