Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2016 » Липень » 22 » Добір кандидатур від громадських організацій до складу конкурсних комісій
10:08
Добір кандидатур від громадських організацій до складу конкурсних комісій

Заліщицька районна рада проводить добір кандидатур від громадських організацій до складу конкурсних комісій з обрання директорів Заліщицького  районного будинку народної творчості; Заліщицького районного комунального краєзнавчого музею; Заліщицької районної централізованої бібліотечної системи. Добір кандидатур здійснюється до 10 серпня 2016 року. Жеребкування буде проведено 15 серпня ц.р.

Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури органу управління, який шляхом жеребкування визначає 3-х кандидатів до складу конкурсної комісії.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування подає до установленого строку на паперових та електронних носіях:

1) Лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява про згоду на участь у роботі конкурсної комісії та анкета кандидата на включення до складу конкурсної комісії;

2) Копію статуту громадської організації, завірену належним чином

Переглядів: 275 | Додав: Рада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31