Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

двадцятої  сесії

Заліщицької районної ради шостого скликання

23 квітня 2013 року

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

 

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня  2012 року № 295 «Про районний бюджет на 2013 рік».

3. Про роботу управління праці та соціального захисту населення  Заліщицької райдержадміністрації.

4. Про хід виконання районної  програми  «Ветеран» на 2010 -2014 роки.

5. Про хід виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010 – 2015 роки.

6. Про хід виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.

7. Про районну цільову соціальну програму протидії захворювань на туберкульоз на 2013- 2016роки.

8. Про регіональну програму протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на 2013 – 2015 роки.

9. Про районну програму розвитку і функціонування української мови на 2013- 2017 роки.

10. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 17 га, наданої в оренду Меличенку Богдану Володимировичу, на території Синьківської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

11. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства площею 10,0 га, яка передається в оренду  Тимофійчук Галині Іванівні, на території Винятинської  сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

12.Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства площею 5,4 га, яка передається в оренду  Тимофійчук Галині Іванівні,  на території Винятинської  сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

13. Про затвердження  нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 82,8573 га, яка передається в оренду Головецькому Ігорю Васильовичу  для ведення фермерського господарства, на території Нирківської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

14. Про затвердження  нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 24 га, яка передається в оренду Головецькому Ігорю Васильовичу  для ведення фермерського господарства, на території Слобідської  сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

15. Про затвердження  нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 22,7087 га, яка передається в оренду Головецькому Ігорю Васильовичу  для ведення фермерського господарства, на території Хмелівської  сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

16. Про затвердження  нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 10  га, яка передається  в оренду Головецькому Ігорю Васильовичу для ведення фермерського господарства, на території Буряківської  сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

17. Про затвердження  нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 65,6585га, яка передається в оренду Головецькому Ігорю Васильовичу для ведення фермерського господарства, на території Дуплиської  сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

18. Про затвердження  нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства площею 35 га, яка передається в оренду Долотку Миколі Михайловичу, на території Буряківської   сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

19. Про погодження клопотання ПП «Світанок» на отримання спеціального дозволу на геологічне вивчення покладів піску на території Ворвулинської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області. 

20. Про надання дозволу відділу з питань освіти районної державної адміністрації на водопостачання питної води жителям села від водонапірної башти, яка  належить ЗОШ I-III ступенів села Дорогичівка Заліщицького району Тернопільської області

21. Про передачу огорожі верхнього парку м.Заліщики у власність Заліщицької територіальної громади.

22. Про передачу частини будівлі  з балансу Товстенської РКЛ на баланс територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Заліщицького району.

23. Про передачу з балансу Заліщицької ЦКРЛ на баланс  відділу з питань освіти Заліщицької райдержадміністрації автомобіля УАЗ - 3962 для підвозу учнів з с.Свершківці до ЗОШ І-ІІ ступенів с.Хмелева.

24.  Про утворення комунального підприємства Заліщицької районної ради «Шляхова ремонтно-експлуатаційна компанія» та затвердження її статуту.

25. Про затвердження Положення «Про порядок  призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Заліщицького району».

26.Про внесення змін в  склад  комісії Заліщицької районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

27. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

28. Про затвердження розпоряджень голови  райдержадміністрації.

29. Різне.

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31