Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

дев’ятнадцятої  сесії 

Заліщицької районної ради шостого скликання

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 22 лютого 2013 р.

 

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2012 рік          

2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 28 грудня 2012 року № 295 «Про районний бюджет на 2013 рік».

3. Про  програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2013 рік.

4. Про  виконання програми підтримки малого підприємництва в Заліщицькому районі за 2011 – 2012 роки.

5. Про програму підтримки малого  підприємництва в Заліщицькому районі на 2013 – 2014 роки.

6. Про районну програму соціального захисту дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах на 2013 рік.

7. Про містобудівну документацію.

8. Про погодження клопотання  щодо утворення відділення  медико–соціальних послуг у складі територіального центру соціального обслуговування       (надання соціальних послуг)  Заліщицького  району

9. Про затвердження нормативної-грошової оцінки земельних ділянок площею 58,7600 га, які передано в оренду Зв’ягінцеву Ігорю  Валерійовичу  для ведення фермерського господарства, на території Ворвулинської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

10. Про погодження клопотання про надання печери «Нагірянська» на території Нирківської сільської ради Заліщицького району в постійне користування НПП «Дністровський каньйон» для науково–дослідних, рекреаційних та освітньо-виховних цілей, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин.

11. Про погодження надання ТОВ «Каньйони Дністра» спеціального дозволу на геологічне вивчення дна річки Дністер, проведення днопоглиблювальних робіт для судноплавства.

12. Про  план роботи районної ради  на 2013 рік.

13.  Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

14. Про призначення Романюка В.М.  на посаду головного лікаря  комунального закладу «Заліщицький районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Заліщицької районної ради.

15. Про призначення Оскоріпа В.М. на посаду  головного лікаря Заліщицької центральної комунальної районної лікарні.

16. Про  передачу штатних посад та окремого індивідуально визначеного майна до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст, що знаходяться в управлінні Тернопільської обласної ради

17. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

18. Про положення про районний конкурс «Краща сільська, селищна, міська рада».

19. Про надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Заліщицького району і знаходиться на балансі відділу з питань освіти Заліщицької райдержадміністрації.

20. Про програму  фінансування фонду Заліщицької районної  ради у 2013-2015 роках для надання разової грошової допомоги.

21. Різне.

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31