Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

  

Порядок денний восьмої сесії  районної ради  шостого скликання

1. Про стан розвитку мережі торгових, заготівельних та інших підприємств споживчої кооперації району, дотримання прав та інтересів споживачів щодо забезпечення їх якісними товарами і послугами.

2. Про хід виконання рішення районної ради від 04.09.2010 р  №430 «Про районну програму профілактики правопорушень,  рецидивної злочинності та  злочинів, вчинених неповнолітніми,  на 2010- 2013 роки».

3. Про погодження проекту землеустрою щодо часткової зміни  меж села Добрівляни в межах  Добрівлянської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

4. Про надання погодження фізичній особі підприємцю Лапану Г.С. на отримання спеціального дозволу на видобування будівельних пісків Блищанського родовища на території Блищанської сільської   ради Заліщицького району Тернопільскої області.

5. Про надання дозволу управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації на списання автомобіля ВАЗ - 21213 в зв’язку з його незадовільним технічним станом.

6.Про повернення селу Литячі Заліщицького району Тернопільської області його історичної назви «Летяче».

7.Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

8.Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

9. Про звернення депутатів Заліщицької районної ради  до Президента України В.Ф. Януковича, Голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр - Міністра України М.Я.Азарова, уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Н.І.Карпачової, Голови правління Пенсійного фонду України Б.О.Зайчука «Про відновлення фінансування соціальних гарантій». 

10. Різне.

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31