Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

УКРАЇНА

ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання,  четверта сесія

Р І Ш Е Н Н Я

 

    від  25 грудня  2015 року           м.Заліщики                       № 29

 

Про забезпечення району електроенергією

в зимовий період та стан вуличного освітлення

 

Заслухавши та обговоривши на постійній комісії районної ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку, інвестицій, будівництва, архітектури, підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування. зовнішньо-економічної діяльності та захисту прав споживачів інформацію начальника Заліщицького РЕМу Ємчука В.Я. районна рада відмічає, що працівниками РЕМу проводиться відповідна робота щодо покращення якості обслуговування споживачів. Так, протягом 11 місяців 2015 року були виконані роботи по капітальному ремонту на суму 558 тис.грн., а саме :

- замінено 69 опор, 370 метрів проводу, 3 роз’єднувачі, прочищено 100км ліній електропередач( при наявних 1200км); здійснено реконструкцію ліній в м.Заліщиках, довжиною 2,8 км на суму 1906 тис.грн.

Проводиться  робота по освітленню сіл району.

Станом на 01.12.2015 року освітлено такі села: Зелений Гай, Кошилівці, Лисівці, Нирків, Нагіряни. Частково проведена  робота по освітленню сіл: Синьків, Бедриківці, Дунів, Угриньківці, Поділля, Шипівці, Блищанка, Слобідка. В цих селах встановлено 13 ящиків обліку, встановлено фонарі, але сільськими радами на дані об’єкти не виготовлена проектна документація.

Виходячи з вищесказаного, керуючись пунктом статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

                                                  вирішила:

  1. Інформацію начальника Заліщицького РЕМу Ємчука В.Я. взяти до відома.
  2. Рекомендувати керівництву Заліщицького РЕМу:    

​2.1.Працювати над покращенням роботи по обслуговуванню населення району, а саме:

  • обгородити електротрансформатерні підстанції;
  • поміняти стовпи електропередач, які перебувають в аварійному стані (м. Заліщики вул. Л. Українки, лінія електропередач від с. Дорогичівки до  с. Литячі, в урочищі Червоне, встановити електротрансформаторну підстанцію в с. Колодрібка (Германи)).
  • домагатися якісної та безперебійної подачі електроенергії в населені пункти району та проводити роботу по освітленню сіл району;
  1. Міському, селищному та сільським головам відновити роботу по забезпеченню вуличного освітлення в населених пунктах.
  2. Про стан виконання рішення районної ради від 25.12.2015 року №29 заслухати на пленарному засіданні сесії районної ради в ІV кварталі 2016 року.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку, інвестицій, будівництва, архітектури, підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування, зовнішньо-економічної діяльності та захисту прав споживачів.

 

 

    Голова районної   ради                                             І.П.ДРОЗД                                

 

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31