Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ХХХХI сесії Заліщицької районної ради

шостого скликання

8 жовтня 2015 року

 

1. Про внесення  змін  і   доповнень до  рішення   районної ради від 28 січня 2015 року № 537 «Про районний бюджет на 2015 рік».

2. Про внесення змін до районної програми «Ветеран» на 2015-2019 роки та забезпечення ефективного використання бюджетних коштів і максимального досягнення основної мети даної програми.

3. Про внесення змін до районної програми підтримки осіб. які брали участь в антитерористичній операції. та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2015-2019 роки.

4. Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів та інвалідів.

5. Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для виплати нецільової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

6. Про надання дозволу на передачу в оренду приміщення в будівлі стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання смт. Товсте територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Заліщицького району.

7. Про надання дозволу на передачу в оренду приміщення в будівлі Заліщицької ЦКРЛ.

8. Про надання дозволу на передачу в оренду автогаража  районної ради

9. Про надання дозволу ЗОШ І-ІІІ ступенів села Торське на передачу в оренду земельної ділянки.

10. Про надання погодження фізичній особі – підприємцю Ковальському В.Ф. на проведення геолого-розвідувальних робіт і отримання спеціального дозволу для дослідно-промислової розробки покладів гіпсу та піску на території Головчинської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

11.Про дозвіл на видобування корисних копалин місцевого значення.

12. Про затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 7,9979 га, що надається в оренду Угриняку Андрію Ярославовичу за межами населеного пункту на території Бедриківської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

13. Про визнання таким, що втратило чинність рішення ХХІХ сесії районної ради VІ скликання  від 10 квітня 2014 року № 464.

14. Про призначення Війтишин Н.І. директором загальноосвітньої школи I-IIIст. с.Дорогичівки.

15. Про призначення Жук Л.М. директором загальноосвітньої школи I-IIст. с.Мишків.

16. Про призначення Мельник В.В. директором загальноосвітньої школи I-II ст. с.Винятинці.

17. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

18. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

19.Різне.

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31