Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

УКРАЇНА

ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шосте скликання, сорок перша сесія

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  08 жовтня 2015 року           м.Заліщики                                    №633

 

 

Про надання дозволу на передачу в оренду

приміщення в будівлі Заліщицької ЦКРЛ

 

 З метою економного використання нерухомого майна спільної власності територіальних громад, сіл, селища, міста Заліщицького району, збільшення надходжень до районного бюджету, розглянувши заяву  директора  товариства з обмеженою відповідальністю «Здоровя» Хоми Василя Ілліча від 03.10.2015 №56, клопотання Заліщицької центральної районної комунальної лікарні від 06.10.2015року № 01.5-03/1529, відповідно до статей 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, фінансів, бюджету та питань реалізації державної регуляторної політики  від  06.10.2015 року, районна рада

вирішила:

 

1. Надати дозвіл на передачу  в оренду :

- приміщення  приймально-діагностичного відділення в будівлі Заліщицької центральної комунальної районної лікарні загальною площею 12.6 м. кв. у м. Заліщики, вул. С. Бандери, 86, суміжного з діючою аптекою для належного зберігання та розширення асортименту медикаментів і нічного чергування фармацевта  терміном на 7 років.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, фінансів, бюджету та питань реалізації державної регуляторної політики.

 

Голова районної ради                                                 І.П.ДРОЗД        

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31