Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ХХХХ сесії Заліщицької районної ради

шостого скликання

10 серпня 2015 року

 

 

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2015 року.

2. Про внесення  змін  і   доповнень до  рішення   районної ради від 28 січня 2015 року № 537 «Про районний бюджет на 2015 рік».

3. Про внесення змін до пункту 7 Заходів щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету підприємствами та установами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Заліщицького району, затвердженого рішенням районної ради від 10.04.2014 року № 464.

4. Про заходи щодо оптимізації  мережі медичних закладів та впорядкування їх штатних розписів.

5. Про хід виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки.

6. Про затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 23,2786 га, що надається в оренду терміном на 49 років Поховичу Ярославу Миколайовичу за межами населеного пункту на території Кулаківської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

7. Про затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 6,7000 га, що надається в оренду терміном на 49 років Швигару Богдану Івановичу за межами населеного пункту на території Іване-Золотівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

8. Про затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 10,0000 га, що надається в оренду терміном на 49 років Гуйвану Миколі Дмитровичу за межами населеного пункту на території Добрівлянської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

9.  Про затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 18,4290 га, що надається в оренду терміном на 49 років Павчаку Павлу Ярославовичу за межами населеного пункту на території Солоненської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

10. Про затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на неї на земельних торгах на території Дунівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

11. Про затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на неї на земельних торгах на території Кулаківської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

12. Про реорганізацію комунального підприємства Заліщицька міжшкільна навчально-виробнича майстерня шляхом перетворення у комунальну установу « Заліщицький районний міжшкільний навчально виробничий комбінат».

13. Про надання дозволу  на зарахування в рахунок орендної плати вартості проведеного ремонту даху  орендованого автогаража.

14. Про надання дозволу на зарахування в рахунок орендної плати проведеного ремонту орендованих приміщень в будівлі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім..О.Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін міста Заліщики.

15. Про переукладення договору оренди.

16. Про погодження надання надр у користування.

17. Про дозвіл на видобування корисних копалин місцевого значення.

18. Про внесення доповнення до рішення районної ради від 11.03.2015 року №569 «Про встановлення вартості харчування в дошкільних навчальних закладах на 2015 рік».

19. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

20. Про призначення Богуцького Миколу Івановича на посаду директора ДЮСШ.

21. Різне.

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31