Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ХХІХ сесії Заліщицької районної ради шостого скликання

10 квітня 2014 року

 

1. Про ефективність використання земель і природних ресурсів в Заліщицькому районі.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік.

3. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 31січня  2014 року №437 «Про районний бюджет на 2014 рік».

4. Про економне та раціональне використання коштів районного бюджету.

5. Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2013 рік.

6. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2014 рік.

7. Про районну програму соціального захисту дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2014 рік .

8. Про затвердження  нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,6200 га, яка  надана в оренду на 49 років  Зв’ягінцеву Олегу Валерійовичу для  обслуговування  нежитлового  приміщення – олійні, за межами населеного пункту смт.Товсте на території Товстенської селищної   ради  Заліщицького  району Тернопільської області.

9. Про затвердження  нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3480 га, яка  надана в оренду на 49 років Зв’ягінцеву Олегу Валерійовичу для  обслуговування   нежитлового  приміщення – автозаправочної станції,  за межами населеного пункту смт.Товсте на території Товстенської селищної   ради Заліщицького  району Тернопільської області.

10. Про затвердження  нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3800 га, яка  надана в оренду Зв’ягінцеву Олегу Валерійовичу для  іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування сокового цеху),   за межами населеного пункту смт.Товсте на території Товстенської селищної   ради Заліщицького  району Тернопільської області.

11. Про затвердження  нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3300 га, яка  надана в оренду на 49 років Зв’ягінцеву Олегу Валерійовичу для  обслуговування   нежитлового  приміщення – цеху мінеральної води,   за межами населеного пункту смт.Товсте на території Товстенської селищної   ради Заліщицького  району  Тернопільської області.

12. Про затвердження  нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,9500 га, яка  надана в оренду на 49 років  Зв’ягінцеву Олегу Валерійовичу для  обслуговування   нежитлового  приміщення – пилорами, деревообробної майстерні, за межами населеного пункту смт.Товсте на території Товстенської селищної   ради Заліщицького  району Тернопільської області.

13. Про затвердження переліку  платних послуг та тарифів на них, які надаються Заліщицькою центральною комунальною районною лікарнею.

14. Про надання дозволу на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Заліщицького району.

15. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.11.2010 року № 19 «Про  відшкодування витрат  депутатам районної ради, пов’язаних з депутатською діяльністю».

16. Про затвердження Статуту  Заліщицької районної  дитячо-юнацької  спортивної школи (ДЮСШ) у новій редакції.

17. Про надання дозволу  відділу культури, національностей та релігій  Заліщицької  райдержадміністрації  на списання  автомобілів,   непридатних для використання.

18. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

19.Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

20. Різне.

 

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31