Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ХХVІІ сесії Заліщицької районної ради шостого скликання

31 січня 2014 року

1.Про районний бюджет на 2014 рік.

2. Про план роботи Заліщицької районної ради на 2014 рік.

3. Про внесення змін до Регламенту районної ради.

4. Про визнання  міжфракційного обєднання «Народна рада».

5. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 40,00 га, яка надається  в оренду Швигару Богдану Івановичу, терміном на 49 років, для ведення фермерського господарства на території Торськівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

6. Про затвердження нормативної грошової оцінки водного фонду площею  10,8861 га, яка передається  в оренду Лисаку Богдану Онуфрійовичу для рибогосподарських потреб за межами населеного пункту на території  Слобідської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

7. Про порядок управління комунальними підприємствами, закладами та установами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Заліщицького району.

8. Про внесення змін в категорії земель (з нелісових в лісові ) державного лісового фонду.

9. Про  внесення змін до Додатку 1 «Ціни на роботи /послуги/,   що  виконуються Заліщицьким районним трудовим архівом», затвердженого рішенням районної ради від 04 червня 2008 року № 232 «Про затвердження цін на роботи /послуги/, що виконуються Заліщицьким районним трудовим архівом».

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 06 травня 2011 року №106 «Про здійснення благоустрою, дотримання санітарних норм в місцях масового відпочинку населення поза межами населених пунктів району».

11. Про скасування пунктів 3, 4 рішення районної ради від 02 грудня 2013 року № 421 «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні».

12. Про сплату орендної плати.

13. Про надання дозволу на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Заліщицького району.

14. Про утворення Заліщицького районного комунального територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). 

15. Про використання бюджетних коштів на опалення приміщень.

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31