Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

двадцять третьої  сесії Заліщицької районної ради шостого скликання

20 листопада 2013 року

 

1.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 28 грудня  2012 року № 295 «Про районний бюджет на 2013 рік».

2. Про затвердження програми розвитку туризму в Заліщицькому районі на 2013-2015 роки.

3.Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 33,20 га, яка надається  в оренду Макух Галині Ярославівні, для ведення фермерського господарства за рахунок земель запасу Дунівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

4. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 19,3850 га, яка надається в оренду Головецькому Ігорю Васильовичу, для ведення фермерського господарства на території Хмелівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

5. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 14,5609 га, яка надається  в оренду Головецькому Ігорю Васильовичу, для ведення фермерського господарства на території Хмелівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

6.Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 52,7000 га, яка надається  в оренду Головецькому Ігорю Васильовичу, для ведення фермерського господарства на території Литячівської  сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

7. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,0000 га, яка надається  в оренду Борденюку Василю Петровичу, для ведення фермерського господарства на території Зозулинської  сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

8. Про погодження  клопотання  ТОВ «Каньйони Дністра» про надання надр в постійне користування з метою експлуатації підземної споруди печери «Нагірянська», не пов’язаних з використанням корисних копалин, для науково – дослідницьких, рекреаційних та освітньо – виховних цілей.

9. Про створення комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства Заліщицької районної ради «Заліщикиліс» та затвердження його статуту.

10. Про прийняття у власність територіальних громад сіл, селища, міста Заліщицького району лісових угідь реформованих колективних сільськогосподарських підприємств.

11. Про передачу в постійне користування лісових угідь комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству Заліщицької районної ради «Заліщикиліс».

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 3,4811 га, для будівництва і обслуговування дитячого оздоровчого закладу «Ромашка».

13 .Про передачу обладнання з балансу Заліщицької ЦКРЛ на баланс Товстенської РКЛ.

14. Про надання дозволу  Заліщицькій ЦКРЛ  на списання основних засобів, які  не придатні для подальшого використання та не підлягають ремонту.

15. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

16. Про затвердження розпоряджень голови  райдержадміністрації.

17. Про вступ Заліщицької районної ради до Тернопільської обласної асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Тернопільщини».

18. Різне.

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31