Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

УКРАЇНА

ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шосте скликання, сорок перша сесія

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  08 жовтня 2015 року           м.Заліщики                                 № 632

 

Про надання дозволу на передачу в оренду

приміщення в будівлі стаціонарного  відділення для постійного

або тимчасового проживання смт.Товсте територіального

центру соціального обслуговування (надання

соціальних послуг) Заліщицького району

 

 З метою економного використання нерухомого майна спільної власності територіальних громад, сіл, селища, міста Заліщицького району, збільшення надходжень до районного бюджету, розглянувши заяву  громадянина  Дребіта Андрія Івановича від 16.09.2015року, жителя смт. Товсте та клопотання  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Заліщицького району від 06.10.2015 № 33, відповідно до статей 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, фінансів, бюджету та питань реалізації державної регуляторної політики  від  06.10.2015 року, районна рада

вирішила:

1. Надати дозвіл на передачу  в оренду :

- приміщення в будівлі  відділення для постійного або тимчасового проживання територіального    центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Заліщицького району по вулиці Робітнича,1 у смт. Товсте загальною площею 19.2 кв. м для зайняття медичною практикою (стоматологічна діяльність) терміном на 5 років.

2. Виконавчому апарату районної ради оголосити конкурс на право оренди нежитлових приміщень   у відповідності до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, фінансів, бюджету та питань реалізації державної регуляторної політики.

 

Голова районної ради                                                       І.П.ДРОЗД  

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31