Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

УКРАЇНА

ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ  СКЛИКАННЯ

сорокова  сесія

РІШЕННЯ

від  10 серпня 2015 року          м. Заліщики      № 610

 

 

Про хід виконання районної

програми імунопрофілактики та

захисту населення від інфекційних

хвороб на 2010 – 2015 роки

 

 

Заслухавши інформацію завідуючої дитячої консультації – районного педіатра ЗЦКРЛ Яремчук Лесі Михайлівни: про хід виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010 – 2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13 травня 2010 року № 411, районна рада відмічає, що незважаючи на деяке зниження рівня інфекційної захворюваності, епідемічна ситуація щодо найпоширеніших інфекцій залишається напруженою. На такі інфекційні хвороби як вірусний гепатит, кір, краснуха, епідемічний паротит, кашлюк припадає близько 90% усіх зареєстрованих випадків.

Для забезпечення захисту населення від інфекційних хвороб з метою ефективного проведення вакцинопрофілактики планомірно забезпечуються медичні заклади медичними та імунопрофілактичними препаратами.

Враховуючи вище зазначене, керуючись статтею 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про затвердження загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення  від інфекційних хвороб на 2009 – 2015 роки, з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення району, зниження рівня смертності  та інвалідності внаслідок інфекційних хвороб, на виконання рішення районної ради від 28 січня 2015 року № 541 « Про план роботи районної ради на 2015 рік», та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, районна рада

 

вирішила:

 

  1. Інформацію завідуючої дитячої консультації – районного педіатра ЗЦКРЛ Яремчук Л.М. «Про хід виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010 – 2015 роки» взяти до відома.
  2. Районній державній адміністрації, іншим органам виконавчої влади району, органам місцевого самоврядування – іншим виконавцям, зазначеним в програмі, забезпечити організацію виконання зазначеної програми в повному обсязі.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                        І.П.ДРОЗД        

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31