Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

УКРАЇНА

ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ  СКЛИКАННЯ

сорокова  сесія

РІШЕННЯ

від  10 серпня 2015 року          м. Заліщики                          № 622

 

 

Про дозвіл на видобування

корисних копалин місцевого значення

 

 

Розглянувши клопотання виконавчих комітетів Буряківської та Слобідської сільських рад про надання дозволу на добування піщано-гравійної суміші у піщано-гравійному кар’єрі, що знаходиться на земельній ділянці Слобідської сільської ради, для ремонту сільських доріг населених пунктів Буряківка та Слобідка, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 23 Кодексу України про надра та враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища, районна рада

вирішила:

 

1. Дозволити виконавчим комітетам Буряківської та Слобідської сільських рад видобувати для проведення ремонту їхніх сільських доріг без спеціальних дозволів та гірничого відводу корисні копалини місцевого значення у піщано-гравійному кар’єрі с. Слобідка загальною глибиною розробки до двох метрів.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища.

 

 

 

Голова районної ради                                               І.П.ДРОЗД

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31