Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

УКРАЇНА

ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ  СКЛИКАННЯ

сорокова  сесія

РІШЕННЯ

від  10 серпня 2015 року          м. Заліщики                       № 621

 

Про погодження надання надр

у користування

 

Розглянувши клопотання громадської спілки «Геологічний парк «ПЕЧЕРИ», про надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами без вилучення земельних ділянок для створення геологічної території на земельних ділянках Новосілківської та Винятинської сільських рад, що розташовані відповідно  над карстовими об’єктами печер «Калина», «Язловина», «Придорожня» та «Чорний Дракон» за межами сіл Новосілка і Винятинці, відповідно до статей 10,16  Кодексу України про надра, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 615 «Про затвердження Порядку надання спеціального дозволу на користування надрами», враховуючи  рішення Новосілківської сільської ради від 07 квітня 2015 року № 163, «Про надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами для створення геологічної території на ділянці території Новосілківської сільської ради, що розташована над карстовим об’єктом печери «Калина», № 164  «Про надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами для створення геологічної території на ділянці території Новосілківської сільської ради, що розташована над карстовим об’єктом печери «Язловина» ,№ 165 «Про надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами для створення геологічної території на ділянці території Новосілківської сільської ради, що розташована над карстовим об’єктом печери «Придорожня» та рішення Винятинської сільської ради від 31.01.2015 № 211 «Про надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами для створення геологічної території на ділянці території Винятинської сільської ради, що розташована над карстовим об’єктом печери «Чорний Дракон», висновки постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища, районна рада

вирішила:

 

1. Погодити громадській спілці «ГЕОЛОГІЧНИЙ ПАРК «ПЕЧЕРИ» отримання спеціального дозволу на користування надрами для створення геологічної території на земельній ділянці Новосілківської сільської ради, що розташована над карстовим  об’єктом печери «Калина».

2. Погодити громадській спілці «ГЕОЛОГІЧНИЙ ПАРК «ПЕЧЕРИ» отримання спеціального дозволу на користування надрами для створення геологічної території на земельній ділянці Новосілківської сільської ради, що розташована над карстовим  об’єктом печери «Язловина».

3. Погодити громадській спілці «ГЕОЛОГІЧНИЙ ПАРК «ПЕЧЕРИ» отримання спеціального дозволу на користування надрами для створення геологічної території на земельній ділянці Новосілківської сільської ради, що розташована над карстовим  об’єктом печери «Придорожня».

4.Погодити громадській спілці «ГЕОЛОГІЧНИЙ ПАРК «ПЕЧЕРИ» отримання спеціального дозволу на користування надрами для створення геологічної території на земельній ділянці Винятинської сільської ради, що розташована над карстовим  об’єктом печери «Чорний Дракон».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  агропромислового комплексу, земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Голова районної ради                                                  І.П.ДРОЗД

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31