Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

УКРАЇНА

ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ  СКЛИКАННЯ

сорокова  сесія

РІШЕННЯ

 

від  10 серпня 2015 року          м. Заліщики                         № 619

 

Про надання дозволу на зарахування в рахунок

орендної плати вартості  проведеного  ремонту

орендованих підвальних приміщень в будівлі спеціалізованої

школи І-ІІІ ступенів ім. О. Маковея з поглибленим

вивченням інформаційних технологій та технологічних

дисциплін міста Заліщики

 

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Попіля Віталія Ярославовича, орендаря підвальних  приміщень в будівлі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін міста Заліщики, загальною площею 194,3 кв.м., щодо зарахування в рахунок орендної плати  проведеного ремонту в розмірі 203391.00грн., керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 18-1 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва за формою локального кошторису, акт приймання виконаних будівельних робіт, акт обстеження виконаних будівельних робіт об’єкта оренди  та рекомендації постійних комісій районної ради з питань соціально – економічного розвитку, фінансів, бюджету та питань реалізації державної регуляторної політики;  з питань законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян, контролю за приватизацією комунальної власності ,  районна рада

вирішила:

 

1.Надати дозвіл відділу з питань освіти райдержадміністрації на зарахування в рахунок орендної плати  проведеного  ремонту  орендованих підвальних приміщень в будівлі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін міста Заліщики, загальною площею 194,3 кв.м. відповідно до акту приймання виконаних будівельних робіт.

2.Зарахування вартості ремонту приміщень в рахунок орендної плати проводити шляхом зменшення Орендарю орендної плати на 70 відсотків, щомісячно.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, фінансів, бюджету та питань реалізації державної регуляторної політики.

 

Голова районної ради                                                І.П.ДРОЗД        

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31