Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

УКРАЇНА

ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ  СКЛИКАННЯ

сорокова  сесія

РІШЕННЯ

від  10 серпня 2015 року          м. Заліщики                             № 617

 

 

Про реорганізацію комунального підприємства

Заліщицька міжшкільна навчально-виробнича

майстерня  шляхом перетворення

у комунальну установу  «Заліщицький районний

міжшкільний навчально-виробничий комбінат»

 

Розглянувши клопотання відділу з питань освіти Заліщицької районної державної адміністрації  від 19 травня 2015 року № 246 та від 23 липня 2015 року № 352, враховуючи висновки постійних комісій з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та питань реалізації державної регуляторної політики; з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, статтею 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 33 Закону України  "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", районна рада

вирішила:

 

1. Реорганізувати  юридичну особу  комунальне підприємство Заліщицька міжшкільна навчально-виробнича майстерня шляхом перетворення у  комунальну установу «Заліщицький районний  міжшкільний  навчально-виробничий  комбінат».

2. Затвердити Статут комунальної установи «Заліщицький районний     міжшкільний навчально-виробничий  комбінат» згідно з додатком 1.

3. Призначити Купчака Степана Івановича директором комунальної установи «Заліщицький районний     міжшкільний навчально-виробничий  комбінат».

4. Встановити, що комунальна установа «Заліщицький районний міжшкільний навчально-виробничий комбінат» є правонаступником всіх прав та обов’язків комунального підприємства Заліщицька міжшкільна навчально-виробнича майстерня.

5.  З моменту внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців закріпити за комунальною установою «Заліщицький районний міжшкільний навчально-виробничий комбінат» на праві оперативного управління майном, що знаходиться на праві оперативного управління у комунального підприємства Заліщицька міжшкільна навчально-виробнича майстерня.

6.  Затвердити склад комісії з реорганізації комунального підприємства «Заліщицький міжшкільний навчально-виробничий комбінат» згідно з додатком 2.

7.  Доручити Купчаку С.І., голові комісії з реорганізації комунального підприємства Заліщицька міжшкільна навчально-виробнича майстерня:

7.1.  Повідомити державного реєстратора про прийняте рішення щодо реорганізації комунального підприємства Заліщицька міжшкільна навчально-виробнича майстерня та подати йому, в установленому законодавством порядку, необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідних записів;

7.2.  Попередити працівників комунального підприємства Заліщицька міжшкільна навчально-виробнича майстерня про реорганізацію і забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених трудовим законодавством;

7.3.  Письмово повідомити всіх кредиторів комунального підприємства Заліщицька міжшкільна навчально-виробнича майстерня про припинення юридичної особи та про її правонаступника – комунальну установу «Заліщицький районний міжшкільний навчально-виробничий комбінат»;

7.4.  Встановити строк для пред’явлення вимог кредиторів не менше двох місяців з дня опублікування повідомлення про припинення юридичної особи у друкованому засобі масової інформації;

7.5.  Після закінчення терміну для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог скласти передавальний акт, який повинен містити положення про правонаступництво щодо всіх зобов’язань комунального підприємства Заліщицька міжшкільна навчально-виробнича майстерня стосовно всіх його кредиторів і боржників та надати його на затвердження до Заліщицької районної ради.

7.6. Провести інвентаризацію майна комунального підприємства Заліщицька міжшкільна навчально-виробнича майстерня.

8. Фінансовому управлінню райдержадміністрації винайти кошти для фінансування комунальної установи «Заліщицький районний міжшкільний навчально-виробничий комбінат».

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення .

 

Голова районної ради                                           І.П.ДРОЗД

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31