Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ  СКЛИКАННЯ

двадцять дев’ята  сесія

РІШЕННЯ


 

від 10 квітня  2014  року                                  №473


 

Про надання дозволу на передачу в оренду

майна спільної власності територіальних громад сіл,

селища, міста Заліщицького району

З метою економного використання нерухомого майна спільної власності територіальних громад, сіл, селища, міста Заліщицького району, збільшення надходжень до районного бюджету, відповідно до статей 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи погодження постійної комісії районної ради з питань законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян, контролю за приватизацією комунальної власності від 02.04.2014 року, районна рада

вирішила:

1. Надати дозвіл виконавчому апарату районної ради на передачу в оренду нежитлового  приміщення  (автогараж)  площею 37,5 м.кв. за  адресою вул. Ольжича,5 –А м. Заліщики.

2. Виконавчому апарату районної ради оголосити конкурс на право оренди нежитлового приміщення (автогараж)  у відповідності до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  соціально – економічного розвитку, фінансів, бюджету  та  реалізації державної регуляторної політики.


 

Голова районної ради                                    І.П.ДРОЗД
 

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31