Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

РІШЕННЯ

від  2 березня  2014  року                                                    № 456

Про суспільно-політичну ситуацію в Україні

 

Враховуючи суспільно - політичну ситуацію, що склалася в Україні, Заліщицька районна рада

вирішила:

 

1. Прийняти звернення депутатів  Заліщицької районної ради з приводу політичної ситуації в Україні (додається). 

2. Підтримати Постанову Верховної Ради України від 28 лютого 2014 року № 831- VІІ  «Про звернення Верховної Ради України до держав – гарантів відповідно  до Меморандуму про гарантії безпеки у зв‘язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї».

3. Звернутися до виконуючого обов’язки Президента України Турчинова О. В , Верховної ради України, Кабінету Міністрів України:

   3.1. Активізувати дипломатичну роботу щодо забезпечення державами -  гарантами Меморандуму  про гарантії  безпеки у зв’язку з приєднанням України до   Договору про нерозповсюдження ядерної зброї .

   3.2. Невідкладно забезпечити призначення керівників місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних структур.

   3.3. Денонсувати  Харківські угоди та працювати над угодами про входження України  в Євросоюз та НАТО.

4. Дане рішення надіслати до вищого керівництва держави та опублікувати в засобах масової інформації.


Голова районної ради                                    І.П.ДРОЗД

 

                       

 Додаток

до рішення Заліщицької

    районної ради

від «___»_________2014 р. №__

 

 

Звернення депутатів

Заліщицької районної ради з приводу

суспільно-політичної ситуації в Україні

Шановні громадяни  Заліщицького району!

 

   Україна опинилась перед серйозною загрозою – за поданням Президента Російської Федерації Володимира Путіна у суботу, 1 березня 2014 року, Рада Федерації РФ дала дозвіл на використання Збройних Сил РФ на території України. Росія погрожує  ввести війська для начебто «нормалізації суспільно-політичної обстановки в Україні». Наша держава опинилась перед загрозою війни. Одночасно розігрується сценарій розчленування України та створення на її території  квазі - держав.

   Вважаємо такі дії неприпустимими. Будь-яка загроза суверенітету  та цілісності нашої держави є абсолютно неправомірною. Суверенітет, територіальна цілісність і незалежність України є недоторканними. Окрім того, мають діяти міжнародні гарантії безпеки. Україна, підписуючи Будапештський Меморандум, відмовившись від ядерної зброї, мала впевненість у підтвердженні своєї територіальної цілісності і незалежності від країн, які підписали цей документ. У зв’язку з цим висловлюємо повну підтримку Звернення Верховної Ради України до держав-гарантів відповідно до Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

   Закликаємо жителів України, особливо наших братів з Півдня і Сходу України, зберігати мир і спокій та не піддаватися на провокації. Україна – багатонаціональна держава, де мирно живуть та співіснують понад 100 національностей. За 23 роки незалежності України не зафіксовано жодного конфлікту на етнічному грунті, що свідчить про високу громадянську свідомість та повагу до прав кожної нації.

   Заради миру в країні,  громадського спокою вважаємо, що поки ще не пізно провісники військового конфлікту мають зупинитись, на відповідні дії очікуємо і від світової спільноти. Маємо розуміти – локальний військовий конфлікт у центрі Європи - неможливий!

   Закликаємо усіх жителів району зберігати спокій та громадський порядок,  не реагувати на провокативні заклики, в разі необхідності  стати на захист нашої держави.

   У цей напружений для України час дуже важливо неухильно та чітко виконувати рішення виконуючого обов’язки Президента України Олександра Турчинова та Ради національної безпеки і оборони України.

Слава Україні!

 

 Прийнято 

2 березня 2014 року на двадцять восьмій  сесії

Заліщицької районної  ради шостого  скликання. 

 

 

Керуючий справами 

районної ради                                         В.В.КУЛАЧКОВСЬКИЙ

 

 

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31