Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

двадцять сьома сесія

РІШЕННЯ

 від  31 січня  2014  року                                               № 443

Про порядок управління комунальними підприємствами,

закладами та установами, які належать до спільної власності

територіальних громад сіл, селища, міста Заліщицького району

 

З метою підвищення ефективності використання майна та управління підприємствами, установами та закладами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Заліщицького району, відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись пунктами 19, 20 статті 43, абзацом другим пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Заліщицька районна рада

вирішила:

1. Затвердити Порядок управління комунальними підприємствами, закладами та установами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Заліщицького району згідно додатку.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення ХХ сесії шостого скликання від 23 квітня 2013 року № 373 « Про затвердження Положення «Про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Заліщицького району» крім  підпункту 2.3 пункту 2 Положення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, будівництва, архітектури, транспорту, зв’язку, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту.

 

Голова районної ради                             І.П.ДРОЗД

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31