Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

двадцять сьома сесія

РІШЕННЯ

 від  31 січня  2014  року                                                       № 441


Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 40,00 га, яка надається  в оренду Швигару Богдану Івановичу, терміном на 49 років, для ведення фермерського господарства на території Торськівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

 

Розглянувши технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 40,00 га, яка надається в оренду Швигару Богдану Івановичу,  для ведення фермерського господарства на території Торськівської  сільської ради Заліщицького району Тернопільської області, розроблену ПП «КІФ ФЕОН», керуючись ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 11 Земельного кодексу України та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1. Затвердити розрахунок нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 40,00 га, яка надається в оренду Швигару Богдану Івановичу,  для ведення фермерського господарства за рахунок земель резервного фонду  Торськівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області, що становить: 579595,76 грн. п’ятсот сімдесят дев’ять  тисяч п’ятсот дев ‘яносто п’ять  гривень 76 коп.)  з урахуванням коефіцієнту індексації 1,756 – 579595,76 грн. (п’ятсот сімдесят дев’ять  тисяч п’ятсот дев ‘яносто п’ять  гривень 76 коп.).

2. Контроль за   виконанням   даного  рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин  і охорони навколишнього природного середовища.

 

Голова районної ради                                 І. П. ДРОЗД

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31