Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

РІШЕННЯ

 

від 26 грудня 2013  року                                            № 431


Про внесення змін до Статуту  Заліщицької

районної дитячо- юнацької спортивної школи

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів, враховуючи клопотання Заліщицької районної дитячо-юнацької спортивної школи, районна рада

вирішила:

1. Внести зміни до Статуту Заліщицької районної дитячо-юнацької спортивної школи, а саме:

    1.1 у тексті Статуту  слова «Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту України» замінити словами «Міністерство молоді та спорту України» у відповідних відмінках.

    1.2. пункт 5 Статуту викласти у новій редакції:

2. «Управління спортивною школою»

    2.1. Управління Заліщицькою районною дитячо-юнацькою спортивною школою здійснюється Засновником – Заліщицькою районною радою та місцевим органом управління у справах молоді та спорту відповідно до наданих повноважень. Безпосереднє керівництво спортивною школою здійснює його директор. Директором може бути тільки громадянин України, який має вищу освіту з фізичного виховання і спорту на рівні спеціаліста або магістра, стаж роботи у закладах та організаціях фізкультурно-спортивної спрямованості не менше  трьох років.

    2.2. Директор Заліщицької районної дитячо-юнацької спортивної школи призначається на посаду та звільняється з посади рішенням Заліщицької районної ради за поданням завідувача відділу у справах молоді та спорту Заліщицької районної державної адміністрації за наявності позитивного рішення  профільної постійної комісії районної ради.

   2.3 Призначення на посади та звільнення з посад заступників директора Заліщицької районної дитячо- юнацької спортивної школи  здійснюється директором Заліщицької районної дитячо-  юнацької спортивної школи

 за погодженням з відділом у справах молоді та спорту Заліщицької районної державної адміністрації.     

3. Директору Заліщицької районної дитячо-юнацької спортивної школи Дідику  П.М. здійснити державну реєстрацію змін до Статуту.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань сім’ї, молоді, спорту, розвитку туризму та духовного відродження.

 

 

Голова районної ради                               І.П.ДРОЗД

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31