Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

РІШЕННЯ

 від  20 листопада  2013  року                                      №408

Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 52,7000 га, яка надається  в оренду Головецькому Ігорю Васильовичу, для ведення фермерського господарства на території Литячівської  сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

 

Розглянувши технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 52,7000 га, яка надається в оренду Головецькому Ігорю Васильовичу,  для ведення фермерського господарства на території Литячівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області, розроблену  ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», керуючись ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 11 Земельного кодексу України та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розрахунок нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 52,7000 га, яка надається в оренду Головецькому Ігорю Васильовичу,  для ведення фермерського господарства за рахунок земель запасу  Литячівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області, що становить: 126084,44 грн. (сто двадцять шість тисяч вісімдесят чотири гривні 44 коп.),  з урахуванням коефіцієнту індексації 1,756 – 708493,69грн. (Сімсот вісім тисяч чотириста дев’яносто три гривні 69 коп.).

2. Контроль за   виконанням   даного  рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин  і охорони навколишнього природного середовища.

 

Голова районної ради                                     І. П. ДРОЗД

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31