Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

РІШЕННЯ

 від  20 листопада  2013  року                                  № 406

Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 19,3850 га, яка надається в оренду Головецькому Ігорю Васильовичу, для ведення фермерського господарства на території Хмелівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

Розглянувши технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 19,3850 га, яка надається в оренду Головецькому Ігорю Васильовичу,  для ведення фермерського господарства на території Хмелівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області, розроблену  ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», керуючись ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 11 Земельного кодексу України та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розрахунок нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 19,3850 га, яка надається в оренду Головецькому Ігорю Васильовичу,  для ведення фермерського господарства за рахунок земель запасу  Хмелівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області, що становить: 47889,75 грн. (Сорок сім тисяч вісімсот вісімдесят дев’ять гривень 75 коп.),  з урахуванням коефіцієнту індексації 1,756 – 269102,08 грн. (Двісті шістдесят дев’ять тисяч сто дві гривні 08 коп.).

2. Контроль за   виконанням   даного  рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин  і охорони навколишнього природного середовища.

 

Голова районної ради                                   І. П. ДРОЗД

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31