Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

РІШЕННЯ

 від  20 листопада  2013  року                                                          № 405

Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 33,20 га, яка надається  в оренду Макух Галині Ярославівні, для ведення фермерського господарства за рахунок земель запасу Дунівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.

 

  Розглянувши технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 33,20 га, яка надається в оренду Макух Галині Ярославівні,  для ведення фермерського господарства на території Дунівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області, розроблену  ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», керуючись ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 11 Земельного кодексу України та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розрахунок нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 33,20 га, яка надається в оренду Макух Галині Ярославівні,  для ведення фермерського господарства за рахунок земель резервного фонду  Дунівської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області, що становить: 64864,90 грн. (шістдесят чотири тисячі вісімсот шістдесят чотири  гривні 90 коп.),  з урахуванням коефіцієнту індексації 1,756 – 364488,84 грн. (триста шістдесят чотири тисячі чотириста вісімдесят вісім  гривень 84 коп.).

2. Контроль за   виконанням   даного  рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин  і охорони навколишнього природного середовища.

 

Голова районної ради                                                    І. П. ДРОЗД

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31