Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Р І Ш Е Н Н Я

від «­­­­­­­­­­­17»  липня  2013 року   379

м.Заліщики

Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства площею 20,7379 га, що надається  в оренду  Шкільнюку Михайлу Федоровичу, на території Новосілківської  сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.


Розглянувши технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 20,7379 га, що надається  в оренду Шкідльнюку Михайлу Федоровичу для ведення фермерського господарства, що знаходиться на території Новосілківської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області, розроблену ПП «Земля Поділля», керуючись ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 11 Земельного кодексу України та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розрахунок нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 20,7379 га, що надається   в оренду Шкільнюку Михайлу Федоровичу для ведення фермерського господарства на території  Новосілківської сільської  ради Заліщицького району Тернопільської області, що становить : 142015,17 грн. (сто сорок дві  тисячі п’ятнадцять   гривень 17 коп.).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища.

 

Голова районної ради                                    І.П.ДРОЗД

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31