Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Р І Ш Е Н Н Я

від «­­­­­­­­­­­17»  липня  2013 року  


 

Про роботу управління Пенсійного фонду

України в Заліщицькому районі.

 

  Заслухавши та обговоривши доповідь начальника управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі Безпалко Н.М. про роботу управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі , районна рада відмічає, що  робота управління спрямована на виконання та реалізацію заходів національного плану дій  щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки  «Заможне суспільство, конкурентно спроможна економіка, ефективна держава».

  Бюджет управління ПФУ в Заліщицькому районі за I півріччя 2013 року поповнився власними коштами на 25848,3 тис.грн., що становить майже 105 відсотків планового завдання та на 93% більше відповідного періоду минулого року.

  За шість місяців 2013 року на виплату пенсій профінансовано 110,1 млн.грн., за рахунок власних коштів профінансовано 23%. Заборгованість з початку року збільшилась на 5,6%.

  Фонд оплати праці в районі склав 70,7 млн.грн., ріст становить 17,9%. Середній розмір зарплати в районі складає 2106,08 грн., що на 128,76 грн. більше ніж на початок року.

   Однак кількість працюючих в районі впродовж шести місяців зменшилась на 140 осіб і на 1 липня 2013 року складає 5493 чоловік. Заборгованість по загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні за ІІ квартал поточного року зменшилась на 269,7 тис. грн. Загальний борг складає 457,9 тис. грн., з них 53% - це борг підприємств - банкрутів і тих, що не мають ніякого майна на погашення . 

   Середньомісячний розмір пенсії станом на 1 липня 2013 року становить 1195,41 грн.

   Робота спеціалістів управління ПФУ в Заліщицькому районі спрямована на виконання планових завдань по надходженню коштів та своєчасне фінансування пенсій, на стягнення заборгованості по єдиному внеску та інших платежів, по легалізації заробітної плати і координації роботи з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролюючими органами з метою збільшення власних надходжень в ПФУ.

Враховуючи наведене,  районна рада

 вирішила:

1. Інформацію начальника управління ПФУ в Заліщицькому районі Безпалко Н.М. взяти до відома.

2. Рекомендувати керівництву управління ПФУ в Заліщицькому районі спільно з райдержадміністрацією:

  2.1. Забезпечити своєчасне та в повному обсязі проведення перерахунків пенсій, акумуляцію коштів до бюджету Пенсійного фонду України з метою стабільної виплати пенсій громадянам району.

  2.2. Посилити інформаційно - розяснювальну роботу серед пенсіонерів щодо отримання пенсій через вкладні рахунки в установах банків.

  2.3. Активізувати роботу щодо укладення договорів на добровільну участь у системі загальнообовязкового державного пенсійного страхування

3. Рекомендувати державній виконавчій службі Заліщицького району вжити невідкладних заходів щодо  своєчасного розгляду вимог управління  Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі  по сплаті недоїмки по страхових внесках на загальнообов”язкове державне пенсійне страхування та єдиному соціальному внеску.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію районної ради з  питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

  

 Голова районної ради                                І.П. ДРОЗД

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31