Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Р І Ш Е Н Н Я

від «­­­­­­­­­­­23» квітня  2013 року     

м.Заліщики

Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства площею 10,0 га, яка передається в оренду Тимофійчук Галині Іванівні, на території Винятинської  сільської ради Заліщицького району Тернопільської області.


Розглянувши технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 10,0 га, яка передається  в оренду Тимофійчук Галині Іванівні для ведення фермерського господарства, що знаходиться на території Винятинської  сільської ради Заліщицького району Тернопільської області, розроблену ДП «Тернопільській науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», керуючись ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 11 Земельного кодексу України та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити розрахунок нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 10,0 га, яка передається   в оренду  Тимофійчук Галині Іванівні для ведення фермерського господарства за рахунок земель запасу Винятинської сільської  ради Заліщицького району Тернопільської області, що становить (по ріллі): 15937,92 грн. (п’ятнадцять тисяч дев’ятсот тридцять сім гривень, 92 коп.), з урахуванням коефіцієнту індексації 3,3 – 51001,34 грн. ( п’ятдесят одна тисяча гривень, 34 коп.), з урахуванням коефіцієнту індексації 1,756 – 89558,36 грн. (вісімдесят дев’ять тисяч п’ятсот п’ятдесят вісім гривень, 36 коп.).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища.


Голова районної ради                                     І.П.ДРОЗД

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31