Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Р І Ш Е Н Н Я

від «­­­­­­­­­­­23» квітня  2013 року     

м.Заліщики

 

Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної

ділянки площею 17 га, наданої в оренду Меличенку Богдану

Володимировичу, на території Синьківської сільської ради

Заліщицького району Тернопільської області.

 

Розглянувши технічну документацію про нормативно грошову оцінку земельної ділянки площею 17 0000 га, яка наданав оренду Меличенко Б.В.  для ведення фермерського господарства яка знаходиться на території Синьківської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області, розроблену  ПП «Галицькі землі», та керуючись ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 11 Земельного кодексу України та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити розрахунок нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 17 0000 га, яка надана в оренду Меличенку Б.В.  для ведення фермерського господарства за рахунок земель запасу  Синьківської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області, що становить (по ріллі): 176613,25 грн. (сто сімдесят шість тисяч шістсот тринадцять гривень 23 коп.).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин і охорони навколишнього середовища.

  

Голова районної ради                                            І.П.ДРОЗД

Наші координати
Тернопільська область
м. Заліщики
вул. C.Бандери 15-Б
Приймальня районної ради 2-16-31